Broneeri aeg
  • Eesmärk on saavutada loomulik tulemus ning tagada sellega üldine nooruslik ilme. Tuleb planeerida ka kordusvisiiti kahe nädala möödudes pärast protseduuri, et parandada võimalikke allesjäänud puudusi ning jälgida tulemust.
  • Huulte suurendamine ja neile lopsakuse lisamine ei ole ainuke eesmärk, huultele süstimist teostatakse huulte kuju korrigeerimiseks,huulte niisutamiseks, asümmeetria vähendamiseks ning huulte taastamiseks pärast saadud vigastusi.

Huulte korrigeerimine

Noores eas näeb nahk välja värske, prink, sile ja pehme, seda tänu loodusliku hüaluroonhappe suurele sisaldusele. Aastatega hüaluroonhappe sisaldus nahas väheneb, mistõttu nahk muutub kuivemaks, õhemaks ja vähem elastseks. 

Vanuselised muutused koos selliste väliste teguritega nagu insolatsioon, ravimite kasutamine ja suitsetamine soodustavad samuti naha hüaluroonhappe sisalduse vähenemist. Kõik see toob kaasa naha vananemise tunnuste silmnähtavat avaldumist: tekivad kortsud, nahk kaotab oma sära ning väheneb huulte maht. Alates 25. eluaastast hakkab hüaluroonhappe ja kollageeni sisaldus nahas vähenema.

Mida saab täita täitesüstidega?

  • “kurjuse” (kulmudevaheline) korts ja otsmiku horisontaalkortsud
  • “kanavarbad” silmade ümbruses
  • “aukuvajunud” silmad
  • nina- ja suuümbruse kortsud
  • lõuaümbruse kortsud

Täitesüstide eesmärgiks on näokontuuride modelleerimine, kortsude korrigeerimine ning naha sära taastamine. Tänu sellele muutub inimese välimus taas nooruslikumaks ja värskemaks. Esimeste vananemismärkide ilmnemisel on täitesüstide efektiivsus heaks lahenduseks. Protseduuriks kuluv aeg on lühike ja taastumine kiire. Tulemusi on võimalik näha küll kohe, kuid lõpptulemus ilmneb kahe nädala möödudes.

Täitesüstide koostisaine on hüaluroonhape, mis on elusorganismides olev loomulik komponent. Hüaluroonhape aitab siduda vett ja stimuleerida kollageeni ning elastiini teket. Just selle puudujääk nahas toob kaasa kortsude ja nahalõtvuse tekke. Täitesüstid mitte ainult ei kindlusta ajutist kortsude silumist, vaid pidurdavad nende süvenemist ka tulevikus. Süstitava preparaadi koostisosad on kahjutud ja lagunevad organismis täielikult 12–24 kuu jooksul.

Protseduuril süstitakse peene nõela või kanüüli abil täiteaine soovitud piirkonda. Täitesüsti viskoossus ja kogus sõltub süstitavast piirkonnast, naha tüübist ja soovitud tulemusest. Üldiselt on protseduur valutu ja kiire, kuid on iga patsiendi puhul individuaalne. Enne protseduuri kasutame alati tuimestavat kreemi. Täitesüstide mõju kestab 6–18 kuud, mõju vähenemine toimub järk-järgult. Seejärel tuleks protseduuri uuesti korrata.
Täitesüstid sobivad igas vanuses inimesele. Protseduur võib kesta 15-60 min, sõltuvalt patsiendist ja tema vajadustest. Meie spetsialistid, kes tunnevad hästi inimese anatoomiat, vaatavad patsienti tervikuna. Arvesse võetakse inimese vanus, tema elustiil ja anatoomilised eripärad. Alles siis saab otsustada kuidas murekohale lahendus leida. Soovitame alati enne protseduurile minekut tulla eelkonsultatsioon mis on meie kliinikus TASUTA