Broneeri aeg

pHformula on esimene farmatseutiline-kosmeetiline hooldussari, mis rajaneb regeneratiivse meditsiini tehnoloogial ja põhineb uuenduslike kosmeetiliste ja meditsiiniliste retseptide segul. Erinevalt mitmetest teistest brändidest, on pHformula nahauuendussüsteem edukalt esindatud professionaalsel nahahooldusturul üle maailma, võimaldades spetsialistidel saavutada parimaid tulemusi.Dermatoloogilise nahauuendussüsteemina leevendab pHformula suurepäraselt selliseid nahaprobleeme nagu vananemine, hüperpigmentatsioon, akne ja krooniline punetus.

A.G.E. NAHAUUENDUSPROTSEDUUR – kõiki vananemise ilminguid korrigeeriv ning nooruslikku välimust taastav hooldus

pHformula A.G.E. lahused on aktiivsed ja professionaalsed nahauuenduslahendused, mis on spetsiaalselt  väljatöötatud kõrgtasemeliste vananemisvastaste nahauuendusprotseduuride läbiviimiseks, et elimineerida sellised vananemisilmingud nagu:

  • fotovananemine, 
  • pigmendimuutused, 
  • tuhm ja väsinud nahk, 
  • pindmised ja keskmised miimikakortsud

M.E.L.A. NAHAUUENDUSPROTSEDUUR – hüperpigmentatsiooni tõhusalt pleegitav ning jumet ühtlustav nahauuendushooldus

pHFormula MELA powerclay™ savi on aktiivne ja ainulaadne professionaalne nahauuendusvalem, mis tõhusalt pärsib üleliigse melaniini kogunemist ning kiirendab nahauuenemisprotsessi, tagades ühtlase jume ning tervikliku kaitsebarjääri.

Tänu selle uuenduslikule ja äärmiselt tõhusale toimele saavutatakse märkimisväärseid ning silmnähtavaid tulemusi minimaalse riskiga.

C.R. NAHAUUENDUSPROTSEDUUR – naha punetust, tundlikkust taandav ning kroonilist punetust raviv nahauuendushooldus

pHformula CR1 complex on aktiivne ja tõhus kompleks kroonilise punetuse ja rosaatseale kalduva naha raviks ja hoolduseks. Selle kompleksi tõhus valem omab võimsat põletiku- ja mikroobivastast toimet ning kiirendab aktiivselt naha restruktueerimist, tugevdades naha kaitsebarjääri ja tõstes selle taluvusvõimet.

Hoolduskuur aitab tõhusalt vähendada punetust, ärritust, õhetust ning tundlikkust. 

A.C. NAHAUUENDUSPROTSEDUUR – probleemse ja aknele kalduva naha raviv nahauuendushooldus

pHformula A.C. lahustes olevate toimeainete ainulaadne kombinatsioon on spetsiaalselt välja töötatud selleks, et kontrollida ja pidurdada peamisi aknet soodustavaid põhjustajaid, et tagada tõhus põletiku- ja mikroobivastane toime, reguleerida rasueritust ning ennetada pooride ummistumist. Aitab saavutada puhta, ebatasasustest vaba naha, tervikliku nahastruktuuri ning sileda nahapinna.